+38 (097) 328-69-64
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про нас

Адвокатське бюро Інсігніс - це Ваш надійний партнер у сфері юридичних послуг. 

Ефективність наших послуг досягається тим, що ми регулярно підвищуємо свій професійний рівень та завжди орієнтовані на досягнення позитивного результату. Наші спеціалісти індивідуально розглянуть ситуацію та запропонують варіанти вирішення Ваших проблем. 

У своїй роботі керуємося принципами чесності, розумності, добросовісності, законності та своєчасності. Ми, навряд чи, допоможемо тим, хто хоче вирішити проблему в будь-який спосіб і поза законом. Але, і в цьому випадку, обговоримо ситуацію та запропонуємо законні варіанти виходу із неї.

Ми обслуговуємо як фізичних так і юридичних осіб. Знаходимося в місті Вінниця та надаємо юридичні послуги по всій Україні.

Звертайтеся, будемо раді допомогти Вам!
Image

Керуючий бюро

Миколасюк Роман
Миколасюк РоманКеруючий бюро

Миколасюк Роман

Практикуючий юрист з 2011 року, адвокат. Працював заступником начальника юридичного відділу секретаріату Вищої кваліфікаційної комісіїї суддів України, юристом у міжнародній юридичній компанії та партнером-адвокатом у адвокатському об'єднанні. Має успішний досвід судової практики.  

 

Практики:  вирішення спорів; корпоративне право; обслуговування юридичних осіб; договірне право; виконання судових рішень; консультування.

 

Освіта: Національний Університет «Одеська юридична академія».

 

Контактна інформація:

тел. +38 (097) 328-69-64

e-mail: r.mykolasiuk@gmail.com

Нам довіряють

Літин сад
Комфорт
Родина В
Садова точка
Основа Роду
Сад Надія
bottom-logo.png
©2021 Всі права захищено